1 Mart 2013 Cuma

Swallowtail Shawl

Kırmızının zarafetiyle birleşen bir güzellik.Zevkli ve yormayan bir model.ALTINÖRGÜDE örülmüş.Bende eksik kalmıyım dedim.Bravo lady angora 4 no şişle ördüm .

6 yorum:

 1. gercekten cok guzel gorunuyor elınıze saglık

  YanıtlaSil
 2. Canımınnn içiii muhteşemm olmuşşş engide nefisss bayıldımm ellerine sağlıkk ;) seni çok seviyorum ablammm

  YanıtlaSil
 3. Bütün şallar harika!! Renklerede bayıldım. Ellerinize sağlık. Güle güle kullanılsın:))

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, bu sene açılan www.bayanlarais.org sitesinde bayanlara iş organizasyonu çerçevesinde oluşturulan siparis.bayanlarais.org adresinde evde yaptığınız tüm el işlerinizin ücretsiz tanıtımını ve satışını yapmayı amaçlıyoruz. Verilen bu hizmet karşılığında üyelik, yayın yada satış komisyonu gibi ücretler alınmayacak, her ev hanımının 9999 ürün ekleme hakkı olacak. Sitemizde satış yapabilmenizin tek şartı kendi el emeği ürünlerinizi listelemenizdir.

  Bayanlara İş organizasyonu, ev hanımlarına destek amaçlı kurulmuş bir organizasyondur. Bu organizasyona yapmış olacağınız destek ve girişimler yalnızca size değil, tüm ev hanımlarına ve el emeği işlerine önem veren herkese destek olacaktır.

  NOT: Üyeliğinizi hemen başlatarak beklemeden ürün ekleyebilirsiniz. Ancak sistemin aktif destek tarihi 01.04.2013 olarak planlanmaktadır. Beklemeden ürünlerinizi listelemek için üye olun yada bizimle iletişime geçin:

  siparis@bayanlarais.org

  YanıtlaSil