6 Aralık 2013 Cuma

AJURLU PEMBE BERE


Sipariş üzerine ördüğüm bu bereyi alize süperlana mide 4 no şişle ördüm.Sahibi önceden ördürdüğü atkının takımı olsun diye istedi.Bende aynı modeli bulamadağım için kendimce uyarladım.Fenada olmadı sanki.Siz ne dersiniz?..

3 yorum:

 1. aşkitomm çokkk ama çokkk güzel olmuş senin ellerinden olunca tabiki dahada güzelll çok isterdim böle zorrr modelleri örbilmeyi emeğine yüreğine sağlık koskocaman bir maşallah sanaaaaaaaaaa

  YanıtlaSil
 2. Merhaba ellerinize sağlık seni ve ziyaretçilerini davete geldim.
  Havalar iyice soğumaya başladı,örgüler bereler dolaplardan çıktı.Her gün ipçiye uğrar oldum.Bere etkinliği yapmak istiyorum.Benimle bir ay boyunca birlikte olur musunuz?Kendimize ya da sevdiklerimize yaptığımız birbirinden güzel bereleri resimleri ve yapılışlarıyla bir araya getirip bir albüm oluşturmaya var mısınız?

  O halde ,resimlerle birlikte yapılışını önce sayfanızda duyuruyorsunuz,bennim http://cafemis.com adresimi de sayfanızda yayınınızın altına ekliyorsunuz. cafemis@gmail.com adresine gönderiyorsunuz.Facebook adresimden de ulaşabilirsiniz.Ben de sizin varsa sitenizin adı yada siteniz yoksa sizin adınızla yine buradan yayınlıyorum.

  Etkinliğim boyunca yalnız bırakmayacak olanlara şimdiden teşekkür ederim,yapacaklara kolaylıklar diliyorum.http://cafemis.com/bere-etkinligi-2013/

  YanıtlaSil
 3. berenin açıklamasını yazarsanız çooooook sevinirim.

  YanıtlaSil